Wczytuję dane...
Dokument zakupu

Dokument potwierdzający zawarcie transakcji.

  • elektroniczna faktura uproszczona bez VAT,
  • elektroniczny paragon niefiskalny.

1. Do każdego zamówienia wystawiamy elektroniczną Fakturę uproszczoną, która jest wysyłana po złożeniu zamówienia na adres e-mail podany podczas składania zamówienia w sklepie [SHOP_FULL_WWW]; nie wystawiamy faktur i paragonów w formie papierowej ponieważ DBAMY O ŚRODOWISKO. Na życzenie klienta możemy wystawić fakturę papierową i wysłać ją razem z zamówieniem, o tym fakcie prosimy nas poinformować przed wysyłką zamówienia. Ze względu na charakter prowadzonej działalności „Dostawa towarów w systemie wysyłkowym (pocztą lub przesyłkami kurierskimi)” zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów  w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących do Ustawy o podatku od towarów i usług nie posiadamy takiego obowiązku.

2. Wszystkie powiadomienia o wysyłce oraz dowody zakupu w tym fakturę uproszczoną lub paragon niefiskalny potwierdzającą zakup towaru wysyłamy na mail wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia bez rejestracji. Jeśli nie podano innych danych przed dokonaniem wysyłki towaru na mail clearprofit@onet.pl fakturę wystawiamy na dane podane posiadacza konta lub składającego zamówienie w sklepie internetowym.

3. Jeśli faktura, dokument potwierdzający dokonanie transakcji między Sprzedawcą a Klientem ma być wydrukowana i wysłana razem z zakupionym towarem, to prosimy o informację przed dokonaniem wysyłki zamówienia

4. Dowodem zakupu dla Państwa jak i dla Urzędu Skarbowego jest dokument zapłaty (z rachunku bankowego, poczty lub innej instytucji finansowej) lub w przypadku wystawienia faktury, paragonu niefiskalnego te dokumenty. Na podstawie tego dokumentu mogą Państwo ubiegać się zwrotu lub wymiany zakupionego towaru oraz reklamacji (lub po prostu prosimy o informację a my sprawdzimy w naszym systemie kiedy taka płatność była dokonana). NIE TWORZYMY NIEPOTRZEBNEJ DOKUMENTACJI, unikamy zbędnej BIUROKRACJI.